Miasteczko Orange, 13 lutego 2015

Ruszyła polska edycja Imagine with Orange, unikatowej platformy crowdsourcingowej Orange

    13 lutego 2015 r. Orange Polska dołączył do międzynarodowego programu Grupy Orange o nazwie Imagine with Orange. Oficjalna inauguracja odbyła sie w Miasteczku Orange z udziałem Wiceprezesa ds. Operacji Piotra Muszyńskiego, Nicolasa Bry, Dyrektora ds. Innowacji w Technocentre, odpowiedzialnego za program Imagine with Orange oraz Michała Paschalisa-Jakubowicza, Dyrektora Wykonawczego ds. Marketingu Rynku Masowego.
    W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele społeczności startupowej, dziennikarze oraz pracownicy Orange Polska.
    Program ma na celu włączenie społeczeństwa do współtworzenia innowacji. W ramach programu uruchomiona została kampania poświęcona tematyce inteligentnych miast (Smart City). Jest to pierwsza kampania dostępna również w Polsce.
    Uczestnicy z Polski mogą zgłaszać swoje pomysły od 13 lutego do 31 marca 2015. Podczas tej kampanii mówimy o Inteligentnych Miastach i zbieramy pomysły na to jak usługi cyfrowe mogą usprawnić takie dziedziny jak transport publiczny, energetykę, czy zarządzanie nieruchomościami.
    Aby zgłosić swój pomysł do Imagine with Orange wystarczy zalogować się na platformie pod adresem http://imagine.orange.pl, gdzie można również przeglądać i komentować pomysły innych uczestników.