Imagine with Orange – szukamy pomysłów na mobilne finanse

  Image with Orange

  Orange Finanse nagrodzi najlepsze pomysły zgłoszone do Imagine with Orange

  Mobilny bank Orange Finanse ustanowił specjalne nagrody za najlepsze pomysły dotyczące mobilnych finansów, zgłoszone w trwającej obecnie kampanii polskiej edycji programu Imagine with Orange. Autorzy 5 projektów, które zbiorą najwięcej głosów, otrzymają po 200 zł płatne na konta w Orange Finanse (posiadane przez zwycięzców lub specjalnie z tej okazji założone). Kampania trwa do 2 lipca 2015r.
  Z uwagi na zakres działania Orange Finanse, nagrody są przeznaczone dla autorów z Polski.
  Głównymi nagrodami w programie Imagine with Orange dla 3 najlepiej ocenionych pomysłów są do wyboru: LeBloc - bezprzewodowy projektor multimedialny albo wyjazd do Paryża na warsztaty z zespołem ds. innowacji w Orange, aby popracować nad potencjałem ich pomysłu.
  „Orange Finanse nieustannie szuka świeżych pomysłów i słucha opinii oraz oczekiwań użytkowników co do tego, jak powinna wyglądać nowoczesna bankowość. Dlatego też postanowił przyłączyć się do programu Imagine with Orange ze względu na jego społecznościowy charakter i potencjał kształtowania innowacji przez użytkowników” – powiedział Przemysław Frańczak, Dyrektor Marketingu Orange Finanse w Orange Polska.
  Mobilny bank Orange Finanse to szybkie i wygodne bankowanie bez potrzeby noszenia portfela. Orange Finanse to także płatności zbliżeniowe telefonem z funkcją NFC, nowoczesna aplikacja mobilna na smartfony, w której bez logowania sprawdzisz stan konta, wykonasz przelew do znajomego na numer telefonu lub wypłacisz pieniądze z bankomatu z usługą BLIK (bez potrzeby noszenia karty płatniczej).
  Więcej informacji o ofercie i nowościach w Orange Finanse na stronie:www.orangefinanse.com
  Program Imagine with Orange ma na celu włączenie społeczeństwa do współtworzenia innowacji.
  Zasady są proste - raz na kwartał Imagine with Orange uruchamia kampanię poświęconą innemu zagadnieniu z obszarów takich, jak inteligentne miasta, e-zdrowie, rozrywka, zakupy, etc. Każdy, kto chciałby podzielić się swoim pomysłem na usprawnienia lub innowacje związane z tematem kampanii, może to zrobić za pomocą platformy internetowej imagine.orange.pl
  Zgłoś pomysł i wygraj. Szczegóły w Regulaminie Konkursu.

  Mobilne pieniądze (Orange Money, M-Pesa, BLIK), mobilne płatności (zbliżeniowe NFC, elektroniczny portfel), cyfrowa waluta (Bitcoin), FinTech (startupy wykorzystujące oprogramowanie do świadczenia usług finansowych) - świat finansów i ubezpieczeń zmienia się bardzo szybko. Teraz możesz mieć wpływ na te zmiany zgłaszając pomysły w nowej kampanii programu Imagine with Orange.
  Imagine with Orange – program, w którym Orange umożliwia dzielenie się pomysłami z ludźmi na całym świecie – wystartował z kampanią, w ramach której będziemy zbierać innowacyjne pomysły z dziedziny mobilnych finansów. Pomysły można zgłaszać do 2 lipca 2015 za pośrednictwem platformy internetowej imagine.orange.com/pl
  Imagine with Orange ma na celu włączenie społeczeństwa do współtworzenia innowacji.
  Zasady są proste - raz na kwartał Imagine with Orange uruchamia kampanię poświęconą innemu zagadnieniu.
  Każdy kto chciałby podzielić się swoim pomysłem na innowacje związane z tematem kampanii może to zrobić na http://imagine.orange.com/pl. Zgłoszone pomysły są widoczne dla wszystkich. Tysiące ludzi z różnych krajów mogą je skomentować, wzbogacić, a przede wszystkim oddać na nie swój głos.
  Osoby, których pomysły zostaną najlepiej ocenione, otrzymają nagrody - będą mogły wybrać LeBloc - bezprzewodowy projektor multimedialny albo wyjazd do Paryża na warsztaty z zespołem ds. innowacji w Orange, aby popracować nad potencjałem ich pomysłu.
  Więcej na stronie Imagine with Orange