Miasteczko Orange Warszawa, 11 grudnia 2014

Digital Media Digital Publishing

    Digital Media
    11 grudnia 2014 w Miasteczku Orange Startup Grind i Centrum Badawczo-Rozwojowe Orange Polska zorganizowały spotkanie, którego temat obejmował branże digital media i digital publishing. Spotkanie miało charakter wywiadów, które szybko przerodziły się w dyskusje o startupach, znaczeniu innowacji dla korporacji oraz możliwościach zaistnienia z własnym biznesem. Spotkanie oraz poszczególne wywiady prowadziła Anna Walkowska.

    W spotkaniu wziął udział laureat pierwszej edycji Orange Fab Michał Majewski, który zaprezentował swoją drogę od pomysłu do realizacji kreatora magazynów on-line PublishSoSimply. Kolejnym uczestnikiem był inwestor i założyciel Onet Piotr Wilam, przedstawiając współpracę z innym startupem z dziedziny digital publishing - PressPadem.

    Wsparcie dla strtupów od strony korporacji skomentował Krzysztof Kozłowski, dyrektor Orange Labs Polska oraz Daniel Piechocki, dyrektor Integracji Technologii i Innowacji w Orange Labs, zaznaczając, że Orange Polska wspiera innowacje już od 12 lat - tyle bowiem trwa wewnętrzny konkurs pod nazwą Telekreator, dzięki któremu innowacyjne pomysły pracowników znajdują zastosowanie.

    Więcej na Blogu Orange oraz w serwie Startup Grind Warsaw